Macera Park

Macera Park Üreten Firmalar

 

Bu yazı araştırmasını yapmış olduğunuz Macera Park Üreten Firmalar inceleme sonucunda, çocuklarınız için oluşturmak istediğiniz alanın çok daha basit, kolay ve hızlı bir şekline oluşturabileceğiniz sonucuna varmanızı sağlayacak.  Park ekipmanları, boyutları, kullanılan malzemenin kalitesi ve sağlaması gereken değerlere göre üretildiğinde çocukların daha kaliteli ve  verimli zaman geçirmesi için oluşturulması gereken şartları sağlaması için önemlidir. İsteğinize bağlı bir şekilde ev içi boyutlarında da çocuklarınızın kullanabileceği Macera Parkları üretmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz Macera Park ekimanlarımızı  alanınıda deneyimli uzmanlarız ile de ayriyeten görüşerek değerlendirebilirsiniz.

 

Macera Park Fiyatları                          

Genel itibarı ile bakıldığında Macera Park Oyun Grupları farklı kombinasyonlar şeklinde oluşturulabiliniyor. Biz işletme olarak, isteğinize bağlı olarak bir veya birden fazla ürünü birleştirerek  farklı şekillerde çocuk oyun grupları oluşturuyoruz. Macera Parkları alanında önemli etkenlerde birde yaş aralığıdır, biz bu yaş aralığını doğru bir şekilde değerlendirerek sizin için en uygun oyun grubunu seçmenize yardım ediyoruz. Doğru yaş aralığı tercihi yapıldığında, çocuk oyun parkında kimseden yardım almadan oynayacağı için, bu durum çocukta özgüven oluşumunda da büyük etki oluşturacaktır.

  • Salıncak: Park ve bahçelerin vazgeçilmez ürünlerinden olan salıncak aynı zamanda çocuk oyun parklarının en uygun ürünlerinden bir tanesidir. Yaş aralığına göre farklı boyutlarda üretimlerimiz mevcuttur. İç mekan oyun grubu arayan müşterimiz için daha küçük, plastik, ahşap veya kauçuk ürünler değerlendirilerek te üretim yapılabilinir.
  • Kaydırak: Park ve bahçelerin vazgeçilmez ürünlerinden olan kaydırak, çocuk oyun parklarında farklı çeşitlilikte, düz kaydırak, spiral kaydırak, düp kaydırak, çiftli kaydırak vb. çeşitlilikte bir yelpazeye sahip olan kaydıraklar çocuk oyun parkı fiyatları Diyarbakır adı altında sitemizden çeşitlerini gözden geçirebilirsiniz.
  • Zemin Döşeme: Kauçuk zemin, dökme kauçuk, epdm kauçuk zemin, tartan (sbr) zemin, renkli granül zemin uygulamaları yaparak çocuklarınızın, çocuk oyun parklarında yere düşmeleri esnasında alacakları darbeleri minimize etmek amacı ile olmazsa olmaz tavsiyelerimiz arasındadır.

 

 

Türkiyedeki Macera Parklar

Macera Parklarında sizin için tavsiye edebileceğimiz malzeme, talepleriniz göz önünde bulundurularaktan ahşap veya metal şeklinde tespitlerde bulunduktan sonra, boya olarak toz fırın boya (Jotun marka), ahşap olarak tavsiye ettiğimiz ürünlerin emprenyeli ahşap kullanarak üretmeye özen gösteriyoruz. Ürün kalitesi açısından ahşap ve metal kaydırak, salıncak, tahterevalli, gondol, zıpzıp vb. ürünlerimizde TSE standartlarını kullanıyoruz.