Firmamız Hakkında

2008 yılında kauçuk zemin parkesi imalatıyla sektöre giriş yapan serüven park, kalite politikasındaki ilkeli duruşu, tüm ürün ve imalatlarında sunduğu garanti ve servis hizmeti ile kısa sürede sektörün yıldızlerı arasında yerini aldı.

Çocuk oyun gurupları ve kent mobilyaları üretimine 2012 yılında başlayan Serüvenpark; uzun Ar- Ge çalışmaları sonucunda 2016 yılında yeni nesil oyun gurupları ve macera parkurları imalatına başladı. Serüvenpark bütün imalatlarında çocuk yaşam ve güvenliğini vazgeçilmez prensip olarak esas alır. Tüm ürünleri avrupa oyun elemanları standartları olan En 1176 ' ya uygun imal etmektedir.

Ar- Ge, Serüvenpark genç ve donanımlı ekibi ile kesintisiz yaratacılık macerasını sürdürüyor.  Yeni fikirler, yeni çözümler ve ürünler ile vizyona sağlam adımlar ile ilerliyor.

Kalite ölçütleri; Serüvenpark elbette  tüm ürünlerini EN 1176 ve 1177 standartlarında imal etmektedir ancak esas ölçüler sağlık, güvenlik, çevreye uyum ve sağlamlıktır.

Tasarım ve ürünlerin kent ile çevresel estetik bütünlüğü doğayla uyum ve dostluğunu ve elbette kurulum sonrası servis ve bakımları ile işlevini ve estetik değerini korumasını esas alır.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.